V sredo, 23. 9. 2020, smo se z učenci od prvega do petega razreda odpravili v Tehno park v Celju. S prijatelji smo se zelo veselili. Pred Tehno parkom smo pomalicali in šli notri. Odkrivali smo svet človeka, tehnike, robotike in vesolja. Najbolj mi je bilo všeč, da sem poskusil vožnjo z invalidskim vozičkom. Voziti se z njim ni tako lahko, kot je videti. Navdušili so me robotki. Tehno park bom zagotovo še kdaj obiskal.

Mark Repovž, 4. razred

Zjutraj sem se zbudil, zajtrkoval in šel v šolo. Učenci smo takoj prevzeli malico in se z avtobusom odpeljali v Tehnološki park Celje. Tam smo se razdelili v dve skupini. Prvi, drugi in tretji razredi skupaj ter četrtošolci in petošolci skupaj. Obiskali smo različne delavnice. Spoznali smo LEGO robotiko, naredili LEGO filmček, spoznali veliko iluzij in drugih zanimivih naravoslovnih stvari. Najbolj so me očarale iluzije. Čas je hitro minil. Polni lepih vtisov in dobre volje smo se z avtobusom vrnili v šolo.

Jakob Hočevar, 4. razred