V četrtek, 21. 4. 2022, smo se ponovno srečali s sodelujočimi šolami v okviru projekta Erasmus+. Tokrat smo srečanje pripravili mi, zato smo v goste povabili učence in učitelje iz Osnovne šole Kuzma in Osnovne šole Ratchendorf. Skupaj smo obiskali grad Sevnica, na katerem so nam prijazno pripravili tri različne dejavnosti. Ogledali smo si grad, se preizkusili v viteških igrah in se po nova znanja podali na učno pot Gozd je kultura. Skupnega srečanja so se iz naše šole udeležili učenci 1. razreda. Po končanih dejavnostih na grajskem posestvu smo se vsi skupaj odpeljali v Tržišče, kjer smo najprej poskrbeli za prazne želodčke, nato pa smo goste popeljali po šoli in jim razkazali naše učilnice. Ponosni smo, da smo jim lahko pokazali tako lepe, svetle in urejene prostore.

Vsem nam bo ta dan ostal v lepem spominu.

Magda Flajs, koordinatorica projekta Erasmus+