V petek, 31. 1. 2020, smo na šoli ponovno pripravili dobrodelni koncert z naslovom “Zimski glasbeni večer“. Tokrat so se nam predstavile različne skupine, ki so nesebično priskočile na pomoč pri zbiranju sredstev za šolski sklad. Predstavila sta se otroški in mladinski pevski zbor OŠ Tržišče pod vodstvom mag. Mateje Repovž Lisec, na klavirju jih je spremljal Dejan Jakšič. Ubrano sta zapeli vokalni skupini Oktet Jurij Dalmatin in Vokalnih 5. Predstavili so se nam tudi mladi “Svibančki“, Harmonikarski orkester Tonija Sotoška in narodno-zabavni ansambel Dolenjskih 5. Koncert je povezovala Tanja Urek. Vsem nastopajočim se iskreno zahvaljujemo za pomoč pri izvedbi koncerta, prav tako pa iskrena hvala tudi vsem gostom za prostovoljne prispevke.

Mateja Repovž Lisec, učiteljica 3. razreda