V sredo, 7. 11. 2018, se nas je 5 učencev 6. razreda odpravilo z učiteljico Tjašo Hribar Brce v Terme Zreče. Udeležili smo se Nacionalnega srečanja ob 25. obletnici Slovenske mreže zdravih šol: Festival dobrih praks. Odšli smo predstaviti našo zdravo šolo s primerom dobre prakse. Zaigrali smo igrico, v kateri smo predstavili Dan sprememb, ki ga že dve leti izvajamo na naši šoli. V igri smo nastopali Pia Gačnik, Žan Janežič, Nuša Štih, Neja Tratar in jaz. Ko smo prispeli v Zreče, smo učiteljici pomagali postaviti našo stojnico, kjer smo postavili smrečico želja. Nato smo odšli v dvorano in poslušali predstavitve drugih šol. A kmalu je nastopil čas, da predstavimo našo igro. Na odru je vse potekalo odlično in bili smo zadovoljni z našim igranjem. Imeli smo čas, da smo si ogledali stojnice in poskusili različne dobrote. Bilo mi je všeč in upam, da se bom še kdaj udeležila kakšne takšne prireditve.

Tjaša Tratar, 6.razred